• -8%

Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem

Indeks: 9788380802261

21,00 zł
19,32 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
11x

Zabawy utrwalające wymowę głosek: R, L, LI, K, KI, G, GI, T, D, P, PI, B, BI, W, WI, F, FI oraz usprawniające percepcję wzrokowo-przestrzenną.

Przedstawiamy interaktywną publikację pomocną w rozwoju percepcji wzrokowej, orientacji przestrzennej, a przede wszystkim w utrwalaniu prawidłowej wymowy głosek: r, l, li, k, ki, g, gi, t, d, p, pi, b, bi, w, wi, f, fi.

Publikacja Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem… przeznaczona jest do pracy z dziećmi w różnym wieku, zarówno przedszkolnym, jak i młodszym szkolnym.

Książka zawiera dziesięć kolorowych ilustracji wraz z ich czarno-białymi odpowiednikami, które służą zabawom manualnym (kolorowanie, rysowanie po śladzie, wycinanie, przyklejanie), oraz materiał sylabowy, wyrazowy i zdaniowy do zastosowania w ćwiczeniu prawidłowej artykulacji wymienionych głosek.

Zadaniem dziecka jest wyszukiwanie na ilustracji przedmiotów czy osób, których nazwy zawierają ćwiczone głoski. Dodatkową atrakcją jest odszukanie ukrytego na każdym obrazku Logoludka, który w tej książeczce pełni rolę przewodnika i towarzysza zabawy. Dzięki czarno-białym ilustracjom dziecko utrwala poprawną artykulację, gdyż kolorując wybrane elementy obrazka, powtarza nazwę i ćwiczy wymowę.

Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem… to publikacja uniwersalna, można z niej korzystać podczas zajęć grupowych, indywidualnych, w przedszkolach, szkołach, gabinetach terapeutycznych. Proponowane ćwiczenia sprawdzą się też jako rodzinna rozrywka, która dostarczy wiele radości i satysfakcji, rozbudzi wyobraźnię oraz ciekawość.

9788380802261

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Magdalena Batko
Data premiery
2019
ISBN
9788380802261
Format
A4
Stron
88
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)