• -5%
Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem - 1
  • Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem - 1
  • Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem - 2
  • Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem - 3
  • Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem - 4
  • Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem - 5
  • Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem - 6
  • Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem - 7

Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem

Wydawnictwo
Harmonia open_in_new
Autor
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Magdalena Batko open_in_new
Data wydania
2019
ISBN
9788380802261
Format
A4
Stron
88
Okładka
miękka
Nr katalogowy
31345
21,00 zł
19,95 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Zabawy utrwalające wymowę głosek: R, L, LI, K, KI, G, GI, T, D, P, PI, B, BI, W, WI, F, FI oraz usprawniające percepcję wzrokowo-przestrzenną.

Przedstawiamy interaktywną publikację pomocną w rozwoju percepcji wzrokowej, orientacji przestrzennej, a przede wszystkim w utrwalaniu prawidłowej wymowy głosek: r, l, li, k, ki, g, gi, t, d, p, pi, b, bi, w, wi, f, fi.

Publikacja Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem… przeznaczona jest do pracy z dziećmi w różnym wieku, zarówno przedszkolnym, jak i młodszym szkolnym.

Książka zawiera dziesięć kolorowych ilustracji wraz z ich czarno-białymi odpowiednikami, które służą zabawom manualnym (kolorowanie, rysowanie po śladzie, wycinanie, przyklejanie), oraz materiał sylabowy, wyrazowy i zdaniowy do zastosowania w ćwiczeniu prawidłowej artykulacji wymienionych głosek.

Zadaniem dziecka jest wyszukiwanie na ilustracji przedmiotów czy osób, których nazwy zawierają ćwiczone głoski. Dodatkową atrakcją jest odszukanie ukrytego na każdym obrazku Logoludka, który w tej książeczce pełni rolę przewodnika i towarzysza zabawy. Dzięki czarno-białym ilustracjom dziecko utrwala poprawną artykulację, gdyż kolorując wybrane elementy obrazka, powtarza nazwę i ćwiczy wymowę.

Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem… to publikacja uniwersalna, można z niej korzystać podczas zajęć grupowych, indywidualnych, w przedszkolach, szkołach, gabinetach terapeutycznych. Proponowane ćwiczenia sprawdzą się też jako rodzinna rozrywka, która dostarczy wiele radości i satysfakcji, rozbudzi wyobraźnię oraz ciekawość.