Left Banner

  • -8%
Piramida logopedyczna L1. Głoski ś - ź - ć - dź - 1

Piramida logopedyczna L1. Głoski ś - ź - ć - dź

26,68 zł Zniżka 8%
29,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Piramida to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się. Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę.

Piramida Logopedyczna jest materiałem ćwiczeniowym szczególnie przydatnym dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców tych dzieci, które z różnych przyczyn nie opanowały jeszcze umiejętności poprawnego pod względem artykulacyjnym wysławiania się, mają problemy w komunikacji z otoczeniem oraz trudności w czytaniu i pisaniu. Przyczyną nieprawidłowej wymowy mogą być zaburzenia słuchu fonemowego. Są one często wynikiem niedojrzałości lub mikrouszkodzenia części mózgu odpowiedzialnej za analizę bodźców słuchowych. Powodują u dzieci problemy np. z odróżnianiem zbliżonych artykulacyjnie dźwięków, prawidłową wymową i pisownią. Z tej grupy często wywodzą się dzieci z dysleksją i z dysortografią.

Piramida Logopedyczna L1 składa się z 30 zadań dostosowanych materiałem ćwiczeniowym do utrwalania liter: ś - ć - ź - dź.

W zestawie znajduje się 25 trójkątów.

Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno-terapeutyczny.

5900238764123

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2008
ISBN
5900238764123
Okładka
pudełko

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Piramida logopedyczna L1. Głoski ś - ź - ć - dź

Napisz swoją opinię