• -8%

Szczepan Brzęczyszczykiewicz. Zabawy z głoskami szumiącymi

Indeks: 9788380803800

14,90 zł
13,71 zł Zniżka 8%
Brutto

Książka Szczepan Brzęczyszczykiewicz adresowana jest przede wszystkim do młodych logopedów, rodziców dzieci uczestniczących w terapii logopedycznej oraz samym dzieciom. Początkujący logopeda, stawiający swoje pierwsze kroki w tym zawodzie, będzie mógł w przystępny sposób wdrożyć proste ćwiczenia, które mają wywołać i utrwalić wymowę głosek szumiących.

Ilość
Dostępny natychmiast

Szczepan Brzęczyszczykiewicz. Zabawy z głoskami szumiącymi

Książka adresowana jest przede wszystkim do młodych logopedów, rodziców dzieci uczestniczących w terapii logopedycznej oraz samym dzieciom.

Początkujący logopeda, stawiający swoje pierwsze kroki w tym zawodzie, będzie mógł w przystępny sposób wdrożyć proste ćwiczenia, które mają wywołać i utrwalić wymowę głosek szumiących. Na części stron znajduje się także miejsce na dodatkowe wskazówki logopedy do dowolnego i indywidualnego wykorzystania.

Szczepan Brzęczyszczykiewicz. Zabawy z głoskami szumiącymi

Rodzic dziecka, które uczęszcza na terapię logopedyczną, będzie mógł lepiej zrozumieć zasady terapii.

Dziecko z opracowanych zadań ma możliwość wykonywania dodatkowych zadań, rozwiązywania łamigłówek i samodzielnego podejmowania decyzji. Jak wskazuje podtytuł książki – ma także okazję do wielu językowych zabaw. W czasie wykonywania zadań uczy się trudnej sztuki dokonywania wyboru i uzasadniania go. A prawidłową wymowę utrwala trochę „przy okazji”.

9788380803800

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Monika Jaworek
Data premiery
2020
ISBN
9788380803800
Format
A4
Stron
64
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32121

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)