• -10%

Szczepan Brzęczyszczykiewicz. Zabawy z głoskami szumiącymi

Indeks: 9788380803800

14,90 zł
13,41 zł Zniżka 10%
Brutto

Książka Szczepan Brzęczyszczykiewicz adresowana jest przede wszystkim do młodych logopedów, rodziców dzieci uczestniczących w terapii logopedycznej oraz samym dzieciom. Początkujący logopeda, stawiający swoje pierwsze kroki w tym zawodzie, będzie mógł w przystępny sposób wdrożyć proste ćwiczenia, które mają wywołać i utrwalić wymowę głosek szumiących.

Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Szczepan Brzęczyszczykiewicz. Zabawy z głoskami szumiącymi

Książka adresowana jest przede wszystkim do młodych logopedów, rodziców dzieci uczestniczących w terapii logopedycznej oraz samym dzieciom.

Początkujący logopeda, stawiający swoje pierwsze kroki w tym zawodzie, będzie mógł w przystępny sposób wdrożyć proste ćwiczenia, które mają wywołać i utrwalić wymowę głosek szumiących. Na części stron znajduje się także miejsce na dodatkowe wskazówki logopedy do dowolnego i indywidualnego wykorzystania.

Szczepan Brzęczyszczykiewicz. Zabawy z głoskami szumiącymi

Rodzic dziecka, które uczęszcza na terapię logopedyczną, będzie mógł lepiej zrozumieć zasady terapii.

Dziecko z opracowanych zadań ma możliwość wykonywania dodatkowych zadań, rozwiązywania łamigłówek i samodzielnego podejmowania decyzji. Jak wskazuje podtytuł książki – ma także okazję do wielu językowych zabaw. W czasie wykonywania zadań uczy się trudnej sztuki dokonywania wyboru i uzasadniania go. A prawidłową wymowę utrwala trochę „przy okazji”.

9788380803800

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Monika Jaworek
Data premiery
2020
ISBN
9788380803800
Format
A4
Stron
64
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32121

Specyficzne kody

Produkty z serii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)