• -10%
Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków. Zeszyt 6. Głoska s - 1 Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków. Zeszyt 6. Głoska s - 1

Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków. Zeszyt 6. Głoska s

Indeks:

24,90 zł
22,41 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
5x

Szósty zeszyt serii obejmuje ćwiczenia utrwalające prawidłową artykulację głoski /s/. Zawiera zadania, w których poza utrwalaniem prawidłowej wymowy dziecko nabywa szereg ważnych umiejętności, takich jak: porównywanie długości brzmienia słów, odnajdywanie nazw rymujących się i podobnie brzmiących, dzielenie słów na sylaby, umiejscawianie głoski w wyrazach. Rozwijają one świadomość językową, niezbędną do podjęcia nauki czytania i pisania.

Seria logopedyczna "Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków" obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te:

  • rozwijają uwagę i pamięć słuchową,
  • doskonalą artykulację,
  • poszerzają słownictwo,
  • uczą dostrzegania rytmu i rymu,
  • usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,
  • rozwijają procesy myślenia.

Bożena Senkowska - neurologopeda, pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Zajmuje się dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, z opóźnionym lub zaburzonym rozwojem mowy, występującym również na tle innych zaburzeń rozwoju. W swojej pracy skupia się nie tylko na rozwijaniu mowy i korygowaniu wad artykulacji, lecz także na rozwijaniu i doskonaleniu procesów myślenia oraz funkcji percepcyjno-motorycznych. Dba również o to, aby terapia była dla dziecka atrakcyjna, ciekawa i nie stała się przykrym obowiązkiem.

Jest autorką serii logopedycznej "Sylaby, słowa, wyrazy" oraz serii dla dzieci w wieku przedszkolnym "Myślę i mówię".

Opis

Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Bożena Senkowska
Data premiery
2019
Stron
36
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)