• -8%

Łamańce językowe. Zuzia i czarodziejski kapelusz. Różnicowanie i utrwalanie głosek szeregu szumiącego, syczącego i ciszącego

Indeks: 9788380801776

18,00 zł
16,56 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
10x

Książeczka przeznaczona jest zarówno dla przedszkolaków, jak i młodszych uczniów szkoły podstawowej, logopedów oraz rodziców. Może być pomocna podczas zajęć w przedszkolu, w szkole czy podczas terapii pedagogicznej. Jest ciekawą alternatywą dla typowych zajęć logopedycznych, ponadto wprowadza element zabawy i humoru.

Łamańce językowe to logopedyczne opowiadania, których głównym celem jest usprawnianie dykcji i artykulacji oraz utrwalanie wymowy głosek szeregu szumiącego, syczącego i ciszącego. Podczas czytania zabawnej historyjki o Zuzi dziecko „łamie język”, a także ćwiczy zdolność do spostrzegania i porównywania tekstu z ilustracjami, opowiadania, wymyślania zakończenia historyjki, zadawania pytań i konstruowania wypowiedzi na podstawie ilustracji, co sprzyja rozwojowi mowy i myślenia, poszerza zasób słownictwa, rozwija sprawność komunikowania się.

Dużą wartością tej publikacji są właśnie ilustracje, które pełnią podwójną rolę, gdyż nie tylko ubarwiają tekst, ale również wpływają na wyobraźnię, dają możliwość rozwijania percepcji wzrokowej poprzez wyszukiwanie nagromadzonych, a często celowo ukrytych, przedmiotów i zwierząt, w nazwach których występują ćwiczone głoski.

9788380801776

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik
Data premiery
2019
ISBN
9788380801776
Format
B5
Stron
40
Okładka
twarda

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)