• -8%
Uczę się poprawnie wymawiać głoski s, z, c, dz i sz, ż, cz, dż z Foczką Ninką - 1 Uczę się poprawnie wymawiać głoski s, z, c, dz i sz, ż, cz, dż z Foczką Ninką - 1

Uczę się poprawnie wymawiać głoski s, z, c, dz i sz, ż, cz, dż z Foczką Ninką

Indeks: 9788371348426

20,50 zł
18,86 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
13x

Uczę się poprawnie wymawiać głoski s, z, c, dz i sz, ż, cz, dż z Foczką Ninką
jest adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które mają trudności z wymową głosek [s, z, c, dz] oraz [sz, ż, cz, dż]. Publikacja będzie przydatna dla logopedów, pedagogów, nauczycieli i rodziców pracujących z dziećmi, które głoski syczące i szumiące jako poszczególne dźwięki w izolacji wymawiają poprawnie, jednak nadal je mylą, szczególnie w trudniejszych do wyartykułowania wyrazach bądź gdy dziecko chce powiedzieć coś szybko i jest podekscytowane.

Uczę się poprawnie wymawiać z Foczką Ninką to seria książeczek logopedycznych. Proponowany materiał językowy opracowany został zgodnie z metodyką pracy logopedycznej i jest poparty długoletnim doświadczeniem zawodowym Autorki. Profesjonalnie dobrane zadania służą stymulacji rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Mogą być bardzo przydatne do organizowania metodycznych zabaw językowych z dziećmi, u których występuje opóźnienie rozwoju mowy, zaburzenie artykulacji czy nieutrwalona wymowa tak zwanych głosek trudnych.

9788371348426

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Hanna Duda
Data premiery
2016
ISBN
9788371348426
Format
A4
Stron
108
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)