• -10%

Łamańce językowe. Franek i zaczarowane okulary. Różnicowanie i utrwalanie głosek r, l, j

Indeks: 9788380801769

18,50 zł
16,65 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Łamańce językowe to logopedyczne opowiadania, którego głównym celem jest usprawnianie dykcji i artykulacji oraz utrwalanie wymowy głoski r wraz z różnicowaniem wymowy głosek opozycyjnych r, l, j. Zabawna historyjka o urodzinach Franka "łamie język", ale także zachęca dziecko do spostrzegania i porównywania tekstu z ilustracjami, opowiadania, wymyślania zakończenia historyjki, zadawania pytań i konstruowania wypowiedzi na podstawie ilustracji, co sprzyja rozwojowi mowy i myślenia, poszerza zasób słownictwa, rozwija sprawność komunikowania się.

Dużą wartością tej publikacji są właśnie ilustracje, które pełnią podwójną rolę, gdyż nie tylko ubarwiają tekst, ale również wpływają na wyobraźnię, dają możliwość rozwijania percepcji wzrokowej poprzez wyszukiwanie nagromadzonych, a często celowo ukrytych, przedmiotów i zwierząt, w nazwach których występują ćwiczone głoski.

Książeczka przeznaczona jest zarówno dla przedszkolaków, jak i młodszych uczniów szkoły podstawowej, logopedów oraz rodziców. Może być pomocna podczas zajęć w przedszkolu, w szkole czy podczas terapii pedagogicznej. Jest ciekawą alternatywą dla typowych zajęć logopedycznych, ponadto wprowadza element zabawy i humoru.

9788380801769

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Magdalena Buda
Data premiery
2019
ISBN
9788380801769
Format
B5
Stron
44
Okładka
twarda

Specyficzne kody

Produkty z serii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)