• -10%
uniLOGO 3 - krok pierwszy, głoska r po spółgłoskach - 1
  • uniLOGO 3 - krok pierwszy, głoska r po spółgłoskach - 1

uniLOGO 3 - krok pierwszy, głoska r po spółgłoskach

Wydawnictwo
Harmonia open_in_new
Autor
Anna Lubner-Piskorska open_in_new
Data wydania
2013
ISBN
978-83-7134-677-4
Format
A4
Stron
100
Okładka
miękka
Nr katalogowy
25562
18,00 zł
16,20 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość

Tagi:
|
Materiał językowy znajdujący się w tym zeszycie zawiera głoskę /r/ w następujących połączeniach: /pr/, /br/, /mr/, /tr/, /dr/, /kr/, /gr/, /chr/, /sr/, /zr/, /śr/, /źr/, /szr/, /żr/. Dla każdego z tych połączeń opracowano karty pracy pozwalające na użycie go w wyrazie, wyrażeniu dwuwyrazowym, zdaniu i tekście (wierszu). Znajdują się tu również zagadki, które użyte z wybranymi wyrazami w obrazkach mogą stanowić przyjemną formę utrwalania poprawnej artykulacji głoski /r/ po wyżej wymienionych spółgłoskach.

Zadania i ćwiczenia zawarte w tym zeszycie mają na celu nie tylko wspomaganie u dzieci poprawnej artykulacji, ale także stymulowanie i kształtowanie u nich funkcji percepcyjno-motorycznych, integrowanie funkcji wzrokowej i kinestetyczno-ruchowej oraz poszerzanie zasobu słownictwa i wiedzy ogólnej o świecie.

W zeszycie znajduje się w sumie 58 kart pracy (16 kart pracy na etap terapii: WYRAZ, 19 kart na etap terapii: WYRAŻENIE DWUWYRAZOWE, 7 kart pracy na etap terapii: ZDANIE, 16 kart pracy i wierszy na etap terapii tekst: WIERSZE I WIERSZYKI) i 50 zagadek przeznaczonych do utrwalania i automatyzacji poprawnej wymowy głoski /r/ po spółgłoskach.