• -10%

Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków. Zeszyt 1. Głoski b, p

Indeks: 9788365669360

24,90 zł
22,41 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Seria logopedyczna "Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków" obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te:

  • rozwijają uwagę i pamięć słuchową,
  • doskonalą artykulację,
  • poszerzają słownictwo,
  • uczą dostrzegania rytmu i rymu,
  • usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,
  • rozwijają procesy myślenia.

Dwa pierwsze zeszyty serii dotyczą głosek łatwiejszych, których wymowa jest rzadziej zaburzona (/b/, /p/, /t/, /d/). W kolejnych zeszytach ćwiczone są głoski, które w rozwoju mowy dziecka pojawiają się nieco później (/v/, /f/, /g/, /k/ oraz głoski syczące).
Oprócz ćwiczeń prawidłowej artykulacji pojawiają się też zadania rozwijające funkcje słuchowe oraz takie, które kierują uwagę dziecka na dźwiękową strukturę słowa, jednak jeszcze w jej bardzo ogólnym rozumieniu.

Bożena Senkowska - neurologopeda, pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Zajmuje się dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, z opóźnionym lub zaburzonym rozwojem mowy, występującym również na tle innych zaburzeń rozwoju. W swojej pracy skupia się nie tylko na rozwijaniu mowy i korygowaniu wad artykulacji, lecz także na rozwijaniu i doskonaleniu procesów myślenia oraz funkcji percepcyjno-motorycznych. Dba również o to, aby terapia była dla dziecka atrakcyjna, ciekawa i nie stała się przykrym obowiązkiem. Jest autorką serii logopedycznej "Sylaby, słowa, wyrazy" oraz serii dla dzieci w wieku przedszkolnym "Myślę i mówię".

9788365669360

Opis

Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Bożena Senkowska
Data premiery
2018
ISBN
9788365669360
Format
205x280
Stron
36
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

12 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)