Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku!
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku!

Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i dla rodziców trochę też.

39,90 zł Brutto

38,00 zł Netto

new_releases W dostawie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i dla rodziców trochę też

Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! to kontynuacja bestsellera Jesteś ważny Pinku!

Pomóż Pinkowi odkryć, czym jest przyjaźń, i pozwól mu zostać Twoim przyjacielem!

- Cześć, Pinku!
- Cześć!
- Pink jest...
- Jestem stworem, niebieskim stworem. Mam nos z futerkiem i jedno ucho okrągłe, a drugie spiczaste. Lubię piec babeczki, robić niespodzianki i grać na ukulele. I jeszcze świetnie się skradam!
- Tak właśnie!
- O! I jeszcze mam wielu przyjaciół.
- Tak? A kogo?

Pink ma aż troje przyjaciół. To Bingo, Leo i Lulka. Spędzają razem czas, wspólnie się bawią, zapraszają się nawzajem na nocowanki. Dotąd się nie zastanawiali dlaczego, ale tak po prostu jest - są dla siebie WAŻNI i okazują to sobie na wiele różnych sposobów.

Bo przyjaciel to właśnie ktoś, kto jest dla Ciebie WAŻNY. To ktoś, kto wie, co lubisz, a czego nie i przy kim możesz być sobą. Kto opowiada Ci o sobie i uważnie słucha, gdy mówisz. To ktoś, kto się o Ciebie troszczy. I o kogo troszczysz się Ty.

Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku!

Autorki bestsellera Jesteś ważny, Pinku! Przyjaciółki od podkolanówek, znają się od pierwszego dnia szkoły podstawowej, przyjaźnią się od zawsze. Lubią razem łazić bez celu, zbierać skorupki ślimaków i inne dziwności, wygłupiać się i oczywiście pisać książki dla dzieci.

Urszula Młodnicka - skończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka wielu scenariuszy i programów edukacyjnych dla dzieci, czym z wielką radością zajmuje się na co dzień. Ma dwie córki, które uwielbia i z którymi się przyjaźni. Oprócz tego ma kilku przyjaciół, ale najlepszą przyjaciółką na świecie jest Agnieszka Waligóra.

Agnieszka Waligóra — ukończyła Wydział Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Z zawodu jest graficzką, z wyboru i z pasji ilustratorką książek dla dzieci. Od kilkunastu lat mieszka wraz ze swoimi wspaniałymi córkami i mężem we Włoszech. Uwielbia przegadywać wieczory ze swoją najlepszą przyjaciółką Ulą Młodnicką.

Sensus
9788328379466
9788328379466
9788328379466
Wydawnictwo
Sensus
Autor
Urszula Młodnicka-Kornaś, Agnieszka Waligóra
Data premiery
2021
ISBN
9788328379466
Format
200x225
Stron
160
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32820
Zobacz także
chat Komentarze (0)