Pokazuję, co czuję

Indeks: 9788380803190

29,90 zł
Brutto

Ćwiczenia rozwijające umiejętność rozpoznawania oraz nazywania uczuć i emocji

Ilość
Dostępny natychmiast

Pokazuję, co czuję.
Ćwiczenia rozwijające umiejętność rozpoznawania oraz nazywania uczuć i emocji.

Publikacja składa się z 26 dwustronnych kart ze zdjęciami osób wyrażających różne uczucia oraz z książeczki zawierającej kilkanaście propozycji zabaw z kartami, które można wykorzystywać na wiele sposobów, dostosowując poziom trudności poleceń do wieku i możliwości rozwojowych swoich podopiecznych.

Uniwersalna pomoc, po którą można sięgnąć zarówno w gabinecie terapeutycznym, podczas zajęć przedszkolnych czy wczesnoszkolnych, jak i w trakcie zabawy w domu.

Pokazuję, co czuję.

Zabawy służą przede wszystkim poznawaniu emocji, nauce ich nazywania, akceptowania, wyrażania i radzenia sobie z nimi, a także rozpoznawania uczuć innych osób.

Dziecko podczas zajęć z kartami rozwija również umiejętność koncentracji, pamięć, percepcję wzrokową i spostrzegawczość. Uczy się, a jednocześnie dobrze się bawi: odgrywa różne role, mówi językiem uczuć, wymyśla niezwykłe historie i rozwiązuje zagadki. W trakcie zabaw o uczuciach bez wątpienia samo doświadczy wielu z nich. Jedno jest więc pewne – emocji przy tej publikacji nie zabraknie!

9788380803190

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Renata Malek
Data wydania
2020
ISBN
9788380803190
Format
B5
Stron
56+13 kart
Okładka
teczka

Specyficzne kody