Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci - 1 Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci - 1

Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci

LEVYZ

Indeks: 9788394907150

39,70 zł
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
10x

“Co robić, gdy się martwisz” to bestsellerowy poradnik psychologiczny dla dzieci w wieku 6-12 lat, który w nowatorski sposób edukuje, motywuje i uczy, jak stosować poznawczo-behawioralne techniki radzenia sobie z lękiem. Pobudzające wyobraźnie metafory wyjaśnią dziecku mechanizm powstawania i zaostrzania się lęku, a prosty i pełen ciepła język sprawi, że nauka radzenia sobie z lękiem stanie się przyjemna.

"Czy wiesz, że zmartwienia są jak pomidory? Nie oznacza to, że możesz je zjeść. Zmartwienia są jak pomidory, bo gdy zwracasz na nie uwagę i pielęgnujesz w sobie, sprawiasz, że zaczynają rosnąć jak pomidory.”

Książka wzbogacona jest ilustracjami Bonnie Mathew i licznymi ćwiczeniami, które umożliwią dziecku zwerbalizowanie swoich obaw, a zarazem pobudzą je do ekspresji twórczej. To kompletne narzędzie do pracy z dzieckiem, z którego skorzystało już wiele dzieci, rodziców i wychowawców.

Poradnik został przetłumaczony na 21 języków oraz: zdobył Złotą Nagrodę w konkursie National Parenting Publications Awards.

Dr Dawn Huebner jest psychologiem klinicznym, psychoterapeutą, mamą i autorką najczęściej tłumaczonych poradników dla dzieci, których sprzedaż sięgnęła miliona egzemplarzy. Wielokrotnie nagradzana zarówno przez rodziców (Mom’s Choice Award, iParanting Media Award, National Parenting Publications Award) jak i dzieci (Young Voice Award). Poradniki Huebner rekomenduje Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

LEVYZ
9788394907150

Opis

Wydawnictwo
LEVYZ
Autor
Dawn Huebner
Data premiery
2019
ISBN
9788394907150
Format
210x280
Stron
80
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: