Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci - 1
  • Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci - 1
  • Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci - 2
  • Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci - 3

Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci

LEVYZ
Wydawnictwo
LEVYZ open_in_new
Autor
Dawn Huebner open_in_new
Data wydania
2019
ISBN
9788394907150
Format
210x280
Stron
80
Okładka
miękka
Nr katalogowy
31525
39,70 zł
Brutto
Ilość

“Co robić, gdy się martwisz” to bestsellerowy poradnik psychologiczny dla dzieci w wieku 6-12 lat, który w nowatorski sposób edukuje, motywuje i uczy, jak stosować poznawczo-behawioralne techniki radzenia sobie z lękiem. Pobudzające wyobraźnie metafory wyjaśnią dziecku mechanizm powstawania i zaostrzania się lęku, a prosty i pełen ciepła język sprawi, że nauka radzenia sobie z lękiem stanie się przyjemna.

"Czy wiesz, że zmartwienia są jak pomidory? Nie oznacza to, że możesz je zjeść. Zmartwienia są jak pomidory, bo gdy zwracasz na nie uwagę i pielęgnujesz w sobie, sprawiasz, że zaczynają rosnąć jak pomidory.”

Książka wzbogacona jest ilustracjami Bonnie Mathew i licznymi ćwiczeniami, które umożliwią dziecku zwerbalizowanie swoich obaw, a zarazem pobudzą je do ekspresji twórczej. To kompletne narzędzie do pracy z dzieckiem, z którego skorzystało już wiele dzieci, rodziców i wychowawców.

Poradnik został przetłumaczony na 21 języków oraz: zdobył Złotą Nagrodę w konkursie National Parenting Publications Awards.

Dr Dawn Huebner jest psychologiem klinicznym, psychoterapeutą, mamą i autorką najczęściej tłumaczonych poradników dla dzieci, których sprzedaż sięgnęła miliona egzemplarzy. Wielokrotnie nagradzana zarówno przez rodziców (Mom’s Choice Award, iParanting Media Award, National Parenting Publications Award) jak i dzieci (Young Voice Award). Poradniki Huebner rekomenduje Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zobacz także