Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę - 1 Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę - 1

Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę

Znak

Indeks: 9788324052134

39,99 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
12x

Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę
to historie, które mogą się przytrafić każdemu przedszkolakowi (i rodzicowi!):

  • marudzenie przy kolacji,
  • spory na placu zabaw,
  • nagłe wybuchy złości o błahostki.

Naucz swoje dziecko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach! 

Razem z Kubą i Leną dzieci poznają lepsze rozwiązania trudnych sytuacji. Ramki dla rodzica pozwalają zrozumieć podejście oparte na metodzie Self-Reg i ułatwiają korzystanie z niego na co dzień.

Choć rzadko o tym myślimy, dzieci często odczuwają stres. Nowe sytuacje, presja czasu, nagromadzenie bodźców ‒ to wszystko sprawia, że trudno im poradzić sobie z napięciem. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, że zwykłe dyscyplinowanie uczy dziecko samokontroli, ukrywania swoich emocji i tłumienia potrzeb.

Self-Regulation to samoregulacja. Opracowana przez prof. Stuarta Shankera metoda Self-Reg pozwala opanować nadmierny stres i zlikwidować przyczynę złego samopoczucia, a nie tłumić samo zachowanie, które z niego wynika. Dzięki niej mądrze wesprzesz swoje dziecko.

Do wspólnego czytania z rodzicami.

Agnieszka Stążka-Gawrysiak – coach, coach kryzysowy, mentorka, facylitatorka metody Self-Reg przeszkolona w kanadyjskim The MEHRIT Centre, autorka bloga dylematki.pl. Prywatnie — wysoko wrażliwa osoba i mama trzech synów. Wspiera inne wrażliwe osoby na drodze do życia nieobciążonego nadmiernym stresem i złością

Znak
9788324052134

Opis

Wydawnictwo
Znak
Autor
Agnieszka Stążka-Gawrysiak
Data premiery
2019
ISBN
9788324052134
Format
160x235
Stron
128
Okładka
twarda

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii: