Wielka księga emocji - 1 Wielka księga emocji - 1

Wielka księga emocji

Jedność

Indeks: 9788379715596

32,00 zł
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x

Ta wspaniała księga wprowadza dzieci w fascynujący świat emocji, czyli w świat uczuć. Na jej stronach przedstawione zostały baśnie i opowieści, w których wyeksponowano rozmaite uczucia ich bohaterów. Wszystko po to, by dzieci potrafiły rozpoznawać i nazywać emocje i by potrafiły okazywać je w sposób kontrolowany i adekwatny do sytuacji. Nie ma uczuć dobrych i złych, ale, każdy się chyba z tym zgodzi, nie powinniśmy okazywać szalonej radości w miejscu, gdzie wymagana jest od nas cisza i skupienie, np. w urzędzie czy podczas szkolnych zajęć, podobnie jak umiejętność nieokazywania złości czy gniewu cechuje człowieka opanowanego i kulturalnego.

Gniew, strach, radość, wdzięczność, smutek… to tylko niektóre z emocji, które zostaną oswojone dzięki tej pięknej i mądrej księdze. Zapraszamy do odkrywania świata emocji. To wspaniała wędrówka w głąb siebie i fascynująca przygoda.

Odbiorcy:

  • dzieci, które oswajać będą świat uczuć;
  • nauczyciele i wychowawcy pragnący nauczyć dzieci radzenia sobie z emocjami;
  • rodzice i opiekunowie, którzy chcą pomóc dzieciom w rozwoju emocjonalnym.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?

  • przedstawia baśnie i opowieści, akcentując w nich emocje, jakie towarzyszyły ich bohaterom - w ten sposób uczy dzieci rozumienia towarzyszących nam przez całe życie uczuć.
  • dzięki niej dzieci będą potrafiły rozumieć emocje swoje i swojego otoczenia; będą potrafiły właściwe zarządzać swoimi uczuciami, tak by ich nie tłumić, ale jednocześnie uzewnętrzniać je we właściwy sposób
Jedność
9788379715596

Opis

Wydawnictwo
Jedność
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2017
ISBN
9788379715596
Format
245x287
Stron
120
Okładka
twarda

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: