• -5%
Podstawowe zasady zachowań społecznych - 1 Podstawowe zasady zachowań społecznych - 1

Podstawowe zasady zachowań społecznych

Indeks: 978-83-61022-44-2

58,00 zł
55,10 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
12x
Karty pracy jak i Zeszyt ćwiczeń "Podstawowe zasady zachowań społecznych" zawierają pewną propozycję poznania prawidłowych wzorców zachowania w określonej sytuacji, nakazów i zakazów stosowanych wobec zachowania w konkretnej sytuacji społecznej. Można je też wykorzystać do treningu modyfikowania zachowań. Ćwiczenia te rozwijają umiejętności rozumienia ludzi, ich emocji i zachowań, kształtują naprzemienność relacji, uczą zachowań właściwych dla danej sytuacji.

Materiał ten może być wykorzystywany do nauki relacji czasowych oraz rozumienia przyczyny i skutku jako dwuelementowe historyjki obrazkowe.

Zaproponowane ćwiczenia odnoszą się do kwestii wzajemnych stosunków międzyludzkich. Między innymi dotyczą sposobu odnoszenia się do rodziców, rówieśników, nauczycieli. To wstępny etap nauki w nawiązaniu i podtrzymaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi.

Karty pracy jak i zeszyt ćwiczeń "Podstawowe zasady zachowań społecznych" to zestaw zawierający kolorowe karty pracy i zeszyt czarno-biały. Dwie karty pracy odnoszą się do jednej sytuacji społecznej, którą dziecko wraz z dorosłym omawia i próbuje przeczytać prosty dialog z zawartą formą grzecznościową. Proponowany dialog przedstawiony jest na podstawie kilku sytuacji społecznych.

Zestawem utrwalającym jest zeszyt ćwiczeń. Dziecko samodzielnie powinno omówić sytuację społeczną i przykleić lub napisać odpowiednie wyrazy wypowiedzi bohaterów ilustracji.

Zestaw zawiera:

  • zeszyt ćwiczeń czarno-biały ISBN 978-83-61022-43-5
  • format A4
  • ilość kartek 40
  • 40 kolorowych kart pracy
978-83-61022-44-2

Opis

Wydawnictwo
Arson
Autor
Agnieszka Bala
Data premiery
2017
ISBN
978-83-61022-44-2
Format
A4
Okładka
teczka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)