Garść radości, szczypta złości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje - 1 Garść radości, szczypta złości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje - 1

Garść radości, szczypta złości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje

Indeks: 9788364565366

24,90 zł
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
13x

Siódma książka z serii Wojciecha Kołyszko o uczuciach. We wcześniejszych sześciu pełnych przygód bajkach, przedstawił najważniejsze emocje: złość, radość, smutek, zazdrość, strach i wstyd. "Garść emocji, szczypta złości" zbiera wszystkie informacje o tych uczuciach i proponuje mnóstwo zabawnych i pouczających ćwiczeń.

POZNAJ SWOJE UCZUCIA
Wszystkie dzieci odczuwają emocje. Będą szczęśliwe, jeśli potrafią je zaakceptować i rozpoznać ich ukryty sens. Dzięki tej mądrej książeczce, obfitującej w zabawne i pouczające ćwiczenia rysunkowe, mali czytelnicy nauczą się, że uczucia są dobre i pożyteczne. Czasem motywują do działania, a czasem przestrzegają przed niebezpieczeństwem. Dzieci dowiedzą się, że wszystkie emocje trzeba szanować i nie można się ich bać. Wspólne rysowanie z dziećmi to świetna, pouczająca zabawa także dla dorosłych! Dzięki niej lepiej poznają swoje dziecko, jego ukryte niepokoje i radość z przeżywania świata.

MNÓSTWO ĆWICZEŃ I GOTOWE SCENARIUSZE ZAJĘĆ
Książka jest tak skonstruowana, że każdy jej rozdział to gotowy scenariusz zajęć. Stanowi znakomitą pomoc edukacyjną dla nauczycieli w przedszkolach i w młodszych klasach szkolnych. Pomysłowe scenariusze pomogą rozwinąć wyobraźnię, kreatywność, samodzielność myślenia dziecka, jak również podbudują jego wiarę w siebie.

9788364565366

Opis

Wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor
Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska
Data premiery
2020
ISBN
9788364565366
Format
165x235
Stron
64
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: