Szkoła na miarę ucznia z dysleksją - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Szkoła na miarę ucznia z dysleksją

Szkoła na miarę ucznia z dysleksjąprezentuje działania podejmowane i wypracowane przez szkoły, które są propozycjami praktycznych rozwiązań w kwestii...

50,00 zł Brutto

47,62 zł Netto

new_releases W dostawie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Szkoła na miarę ucznia z dysleksją
prezentuje działania podejmowane i wypracowane przez szkoły, które są propozycjami praktycznych rozwiązań w kwestii dostosowania wymagań edukacyjnych do uczniów z dysleksją. Ukazuje pracę nauczycieli oraz ich skutki przynoszące realne korzyści dla ucznia w obszarze samooceny oraz relacjach nauczyciel–uczeń.

Opracowanie zawiera duży zasób wiedzy na temat dysleksji oraz praktyczne propozycje dotyczące dostosowania wymagań edukacyjnych do uczniów z dysleksją rozwojową na poziomach wszystkich etapów edukacyjnych.

Szkoła na miarę ucznia z dysleksją
przedstawia ocenę oraz oczekiwania rodziców wobec szkół oraz przybliża obraz uczniów z dysleksją rozwojową, ukazując ich samoocenę, relacje z rówieśnikami i marzenia.

Publikacja jest kierowana do wizytatorów, dyrektorów szkół, nauczycieli, terapeutów, rodziców dzieci z dysleksją oraz osób z dysleksją.

Teresa Wejner-Jaworska – dr hab., pedagog, psycholog, terapeuta, przewodnicząca łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Dysleksji, przez wiele lat główny specjalista w Biurze Rzecznika Praw Dziecka, adiunkt w Wyższej Szkole Pedagogicznej, Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych oraz Uczelni Nauk Społecznych. Jej zainteresowania badawcze koncentrują się wokół dysleksji, ADHD, diagnozy psychologiczno-pedagogicznej.

Difin
9788380856691
9788380856691
9788380856691
Wydawnictwo
Difin
Autor
Teresa Wejner-Jaworska
Data premiery
2020
ISBN
9788380856691
Format
B5
Stron
226
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)