• -8%

Dyslektyczne talenty. Jak wydobyć ukryty potencjał dyslektycznego mózgu

Indeks: 9788377441848

44,00 zł
40,48 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x

Dyslektyczne talenty dostarczają bezcennych wskazówek, jak rodzice, pedagodzy i sami dyslektycy mogą rozpoznać i wykorzystać dyslektyczne talenty: myślenie materiałowe (którym posługują się architekci i inżynierowie), integracyjne (naukowcy i projektanci), narracyjne (pisarze i prawnicy) oraz dynamiczne (ekonomiści i przedsiębiorcy).

Czy wiedzieliście, że wielu wybitnych architektów, prawników i inżynierów a nawet popularnych pisarzy miało w dzieciństwie problemy z nauką czytania i pisania?

W przełomowej książce Brock i Fernette Eide wyjaśniają, jak niepowtarzalny styl poznawczy wspólny dla 20 procent ludzi przekłada się na sukces w szkole, pracy i życiu prywatnym. Opierając się na specjalistycznej wiedzy z dziedziny neurologii i pedagogiki, autorzy pokazują, że dyslektycy nie tylko inaczej odbierają słowo pisane, lecz także wyróżniają się wyobraźnią przestrzenną, dostrzegają ukryte związki, które umykają innym, myślą o świecie narracjami i przejawiają niezwykłą kreatywność.

Oferując praktyczne zalecenia i inspirujące przykłady z życia, ta rewolucyjna książka udowadnia, że dysleksja zamiast ciężarem może być cennym zasobem.

Lektura obowiązkowa dla rodziców, pedagogów i dyslektyków.
Gordon F. Sherman, były prezes Międzynarodowego Towarzystwa Dysleksji

Prawdopodobnie najbardziej przydatna publikacja o dysleksji, jaka kiedykolwiek się ukazała.
Manuel Casanova, profesor psychiatrii

9788377441848

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Brock L. Eide, Fernette F. Eide
Data premiery
2019
ISBN
9788377441848
Stron
328
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)