English - Dyslexia. Zestaw ćwiczeń dla dzieci dyslektycznych - 1
  • English - Dyslexia. Zestaw ćwiczeń dla dzieci dyslektycznych - 1

English - Dyslexia. Zestaw ćwiczeń dla dzieci dyslektycznych

Wydawnictwo
WIR open_in_new
Autor
Jowita Wilk open_in_new
Data wydania
2018
ISBN
9788365423498
Format
A4
Stron
80
Nr katalogowy
30588
48,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

English-Dyslexia to ćwiczenia języka angielskiego dla dzieci dyslektycznych oraz z problemami w uczeniu się języków obcych.

Ćwiczenia powstały, by wspomóc dzieci dyslektyczne oraz te, które mają trudności w opanowaniu języka obcego. Zadania zostały opracowane tak, aby zaprezentować dziecku w prosty i przejrzysty sposób podstawowe reguły języka, jednocześnie wzmacniając funkcje poznawcze: spostrzeganie wzrokowe i słuchowe, pamięć oraz myślenie przez analogię. English-Dyslexia służy nie tylko utrwalaniu słownictwa i reguł gramatycznych, ale przede wszystkim pomaga w rozwijaniu umiejętności używania języka obcego. Zeszyt jest przeznaczony dla dzieci w wieku 10-12 lat, ale dzięki uniwersalnemu charakterowi zadań, mogą z niego korzystać zarówno dzieci młodsze, jak i starsze.

O Autorce:
Jowita Wilk jest anglistą i logopedą, pracuje zarówno jako lektor, jak i terapeuta. Od wielu lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego dzieci dyslektycznych. Prowadzi badania naukowe dotyczące wykorzystania terapii neurobiologicznej do nauki języka angielskiego dzieci z problemami w uczeniu się języków obcych.