Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych - 1 Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych - 1

Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

Indeks: 9788376968711

60,40 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
5x

Zeszyt zawiera ćwiczenia i karty pracy z obszaru szeroko rozumianej problematyki zaburzeń neurodynamiki i przeznaczone są dla dzieci nadpobudliwych psychoruchowo oraz dla dzieci nieśmiałych.

Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zamieszczonego materiału sprawiają, że publikacja stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń rozwoju emocjonalnego i społecznego uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z ADHD oraz uczniów nieśmiałych.

Zeszyt świetnie nadaje się do pracy z uczniem na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych. Uzupełnienie stanowi "ADHD i nieśmiałość. Karty do samodzielnej pracy w domu".

Irena Sosin - psycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, psychoedukator, specjalista w zakresie diagnozy i terapii psychopedagogicznej, wieloletnia praktyka kliniczna. Kierownik terapeutycznych studiów podyplomowych WSSE, kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO, przewodnicząca Warszawskiego Oddziału nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

9788376968711

Opis

Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin
Data premiery
2014
ISBN
9788376968711
Format
A4
Stron
104
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)