Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy. RAABE (FORUM) - księgarnia edukacyjna.pl
  • Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy. RAABE (FORUM) - księgarnia edukacyjna.pl

Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

Wydawnictwo
RAABE (FORUM) open_in_new
Autor
Irena Sosin open_in_new
Data wydania
2014
ISBN
9788376968711
Format
A4
Stron
104
Okładka
miękka
Nr katalogowy
25932
60,40 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Zeszyt zawiera ćwiczenia i karty pracy z obszaru szeroko rozumianej problematyki zaburzeń neurodynamiki i przeznaczone są dla dzieci nadpobudliwych psychoruchowo oraz dla dzieci nieśmiałych.

Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zamieszczonego materiału sprawiają, że publikacja stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń rozwoju emocjonalnego i społecznego uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z ADHD oraz uczniów nieśmiałych.

Zeszyt świetnie nadaje się do pracy z uczniem na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych. Uzupełnienie stanowi "ADHD i nieśmiałość. Karty do samodzielnej pracy w domu".

Irena Sosin - psycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, psychoedukator, specjalista w zakresie diagnozy i terapii psychopedagogicznej, wieloletnia praktyka kliniczna. Kierownik terapeutycznych studiów podyplomowych WSSE, kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO, przewodnicząca Warszawskiego Oddziału nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

Zobacz także