Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych - 1
  • Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych - 1

Terapia dysleksji. ADHD i nieśmiałość. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

Wydawnictwo
RAABE (FORUM) open_in_new
Autor
Irena Sosin open_in_new
Data wydania
2014
ISBN
9788376968711
Format
A4
Stron
104
Okładka
miękka
Nr katalogowy
25932
60,40 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Zeszyt zawiera ćwiczenia i karty pracy z obszaru szeroko rozumianej problematyki zaburzeń neurodynamiki i przeznaczone są dla dzieci nadpobudliwych psychoruchowo oraz dla dzieci nieśmiałych.

Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zamieszczonego materiału sprawiają, że publikacja stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń rozwoju emocjonalnego i społecznego uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z ADHD oraz uczniów nieśmiałych.

Zeszyt świetnie nadaje się do pracy z uczniem na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych. Uzupełnienie stanowi "ADHD i nieśmiałość. Karty do samodzielnej pracy w domu".

Irena Sosin - psycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, psychoedukator, specjalista w zakresie diagnozy i terapii psychopedagogicznej, wieloletnia praktyka kliniczna. Kierownik terapeutycznych studiów podyplomowych WSSE, kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO, przewodnicząca Warszawskiego Oddziału nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

Zobacz także