Terapia dysleksji. Grafomotoryka. Karty do samodzielnej pracy w domu - 1 Terapia dysleksji. Grafomotoryka. Karty do samodzielnej pracy w domu - 1

Terapia dysleksji. Grafomotoryka. Karty do samodzielnej pracy w domu

Indeks: 978-83-7696-798-1

40,40 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x
Seria "Terapia dysleksji" powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne Ireny Sosin.

Karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru trudności grafomotorycznych. Są uzupełnieniem treści znajdujących się w książce "Grafomotoryka. Karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Jasno pogrupowane i oznakowane poziomy trudności zadań odpowiadają potrzebom dzieci, które nie uzyskały jeszcze gotowości szkolnej, tym, które mają nasilone trudności w uczeniu się czytania i pisania oraz tym, u których trudności te utrzymują się.

Zeszyt jest przeznaczony do samodzielnej pracy w domu, niezbędnej, by utrwalić zdobyte przez dziecko umiejętności. Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zawartego materiału sprawiają, że książka stanowi profesjonalną pomoc dla terapeuty oraz rodzica lub opiekuna pracującego z uczniem.

W publikacji:

  • 80 kart pracy do samodzielnej pracy w domu.

Irena Sosin - psycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, psychoedukator, specjalista w zakresie diagnozy i terapii psychopedagogicznej, wieloletnia praktyka kliniczna. Kierownik terapeutycznych studiów podyplomowych WSSE, kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO, przewodnicząca Warszawskiego Oddziału nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

978-83-7696-798-1

Opis

Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin (pod red.), Marzena Krzysztof-Zarzycka, Grażyna Dorodzińska
Data premiery
2013
ISBN
978-83-7696-798-1
Format
A4
Stron
84
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)