Terapia dysleksji. Grafomotoryka. Karty do samodzielnej pracy w domu - 1
  • Terapia dysleksji. Grafomotoryka. Karty do samodzielnej pracy w domu - 1

Terapia dysleksji. Grafomotoryka. Karty do samodzielnej pracy w domu

Wydawnictwo
RAABE (FORUM) open_in_new
Autor
Irena Sosin (pod red.), Marzena Krzysztof-Zarzycka, Grażyna Dorodzińska open_in_new
Data wydania
2013
ISBN
978-83-7696-798-1
Format
A4
Stron
84
Okładka
miękka
Nr katalogowy
25742
40,40 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Tagi:
|
Seria "Terapia dysleksji" powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne Ireny Sosin.

Karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru trudności grafomotorycznych. Są uzupełnieniem treści znajdujących się w książce "Grafomotoryka. Karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Jasno pogrupowane i oznakowane poziomy trudności zadań odpowiadają potrzebom dzieci, które nie uzyskały jeszcze gotowości szkolnej, tym, które mają nasilone trudności w uczeniu się czytania i pisania oraz tym, u których trudności te utrzymują się.

Zeszyt jest przeznaczony do samodzielnej pracy w domu, niezbędnej, by utrwalić zdobyte przez dziecko umiejętności. Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zawartego materiału sprawiają, że książka stanowi profesjonalną pomoc dla terapeuty oraz rodzica lub opiekuna pracującego z uczniem.

W publikacji:

  • 80 kart pracy do samodzielnej pracy w domu.

Irena Sosin - psycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, psychoedukator, specjalista w zakresie diagnozy i terapii psychopedagogicznej, wieloletnia praktyka kliniczna. Kierownik terapeutycznych studiów podyplomowych WSSE, kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO, przewodnicząca Warszawskiego Oddziału nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji.