Left Banner

Terapia dysleksji. Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu - 1

Terapia dysleksji. Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu

40,40 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Seria "Terapia dysleksji" powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne Ireny Sosin.

Ćwiczenia oraz karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru analizy i syntezy słuchowej sylab, słów oraz pseudosłów, a także pamięci słuchowej świeżej, odroczonej i sekwencyjnej. Są uzupełnieniem treści znajdujących się w książce "Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Jasno pogrupowane i oznakowane poziomy trudności zadań odpowiadają potrzebom dzieci, które nie uzyskały jeszcze gotowości szkolnej, tym, które mają nasilone trudności w uczeniu się czytania i pisania oraz tym, u których trudności te utrzymują się.

Zeszyt jest przeznaczony do samodzielnej pracy w domu, niezbędnej, by utrwalić zdobyte przez dziecko umiejętności. Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zawartego materiału sprawiają, że książka stanowi profesjonalną pomoc dla terapeuty oraz rodzica lub opiekuna pracującego z uczniem.

W publikacji:

  • 26 ćwiczeń,
  • 41 kart pracy do samodzielnej pracy w domu.

Irena Sosin - psycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, psychoedukator, specjalista w zakresie diagnozy i terapii psychopedagogicznej, wieloletnia praktyka kliniczna. Kierownik terapeutycznych studiów podyplomowych WSSE, kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO, przewodnicząca Warszawskiego Oddziału nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

9788326027543

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin (pod red.), Katarzyna Hipsz
Data premiery
2013
ISBN
9788326027543
Format
A4
Stron
52
Okładka
miękka

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Terapia dysleksji. Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu

Napisz swoją opinię