Terapia dysleksji. Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu - 1 Terapia dysleksji. Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu - 1

Terapia dysleksji. Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu

Indeks: 9788326027543

40,40 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
13x
Seria "Terapia dysleksji" powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne Ireny Sosin.

Ćwiczenia oraz karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru analizy i syntezy słuchowej sylab, słów oraz pseudosłów, a także pamięci słuchowej świeżej, odroczonej i sekwencyjnej. Są uzupełnieniem treści znajdujących się w książce "Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Jasno pogrupowane i oznakowane poziomy trudności zadań odpowiadają potrzebom dzieci, które nie uzyskały jeszcze gotowości szkolnej, tym, które mają nasilone trudności w uczeniu się czytania i pisania oraz tym, u których trudności te utrzymują się.

Zeszyt jest przeznaczony do samodzielnej pracy w domu, niezbędnej, by utrwalić zdobyte przez dziecko umiejętności. Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zawartego materiału sprawiają, że książka stanowi profesjonalną pomoc dla terapeuty oraz rodzica lub opiekuna pracującego z uczniem.

W publikacji:

  • 26 ćwiczeń,
  • 41 kart pracy do samodzielnej pracy w domu.

Irena Sosin - psycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, psychoedukator, specjalista w zakresie diagnozy i terapii psychopedagogicznej, wieloletnia praktyka kliniczna. Kierownik terapeutycznych studiów podyplomowych WSSE, kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO, przewodnicząca Warszawskiego Oddziału nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

9788326027543

Opis

Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin (pod red.), Katarzyna Hipsz
Data premiery
2013
ISBN
9788326027543
Format
A4
Stron
52
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)