Domino Gra twarzy - 1 Domino Gra twarzy - 1

Domino Gra twarzy

Indeks:

104,00 zł
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
5x

Nauczyciel i rodzice stoją przed niełatwym zadaniem kształtowania emocji u najmłodszych oraz rozmowy o nich. Dzięki grze "Gra twarzy" to wyzwanie będzie o wiele łatwiejsze. Oparta na popularnej i lubianej grze w domino zabawka pomoże połączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas gry dziecko pozna różnego rodzaju emocje oraz będzie analizować doświadczenia, które je spotykają. Wszystko to w atmosferze radosnej zabawy z rówieśnikami.

Dzięki Domino "Gra twarzy" dziecko:

  • rozwinie swoją sferę emocjonalną
  • zdobędzie wiedzę na temat przeżywanych emocji i uczuć
  • skonfrontuje swoje postrzeganie emocji z rówieśnikami
  • pozna różnice między ludźmi oraz nauczy się szacunku i akceptacji
  • pozna zasady zdrowej rywalizacji

Domino "Gra twarzy" to wartościowa zabawka, która uczy, bawi i integruje dzieci. To wszystko sprawia, że jest często wybierana przez nauczycieli i wychowawców jako pomoc dydaktyczna.

Co rozwija

Rozwijanie sfery emocjonalnej dzieci i zdobywanie wiedzy na temat przeżywanych emocji i uczuć przez siebie i innych ludzi.

Propozycje zabaw

W grze biorą udział dwie, trzy lub cztery osoby (ze względu na ogólnie niewielką liczbę klocków, przy większej liczbie graczy gra staje się nieciekawa). Klocki odwraca się ilustracjami do spodu i miesza. Następnie losuje się gracza rozpoczynającego - jest nim zwykle gracz, który wylosuje na kostce największą ilość oczek lub poprzez grę w "marynarza" - kto najwięcej. Gracze pobierają klocki poczynając od rozpoczynającego, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, po jednym klocku lub od razu w odpowiedniej liczbie (zwykle nie więcej niż siedem), nie pokazując ich pozostałym graczom. Klocki pozostające na stole to "talon". Rozpoczynający wykłada dowolny klocek a pozostali, kolejno, dokładają swoje klocki według ustalonych zasad.

Zawartość:

  • 30 elementów o wymiarach 4 x 8 cm
  • drewniana skrzynka o wymiarach 17,5 x 10,5 x 5,5 cm z wysuwanym wieczkiem
  • instrukcja w języku polskim z propozycjami zabaw

Opis

Wydawnictwo
PILCH
Okładka
pudełko z drewna

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: