Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8 - 1 Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8 - 1

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8

Helion

Indeks: 9788328366978

19,01 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
31x

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8
to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, które uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki.

Jak dobrze jest wiedzieć i umieć!

Człowiek uczy się całe życie. Najpierw, we wczesnym dzieciństwie, opanowuje trudną sztukę chodzenia i komunikacji z innymi, a także uczy się, co jest bezpieczne, a czego nie należy robić, bo może być dla niego zagrożeniem. Mały człowiek musi przyswoić wiele różnych umiejętności. Musi, ale też chce, bo dzieci z natury uczą się chętnie.

Potem człowiek rośnie i idzie do szkoły. Nauka w szkole nie zawsze idzie sprawnie. Szczególnie jeśli na opanowanie wiedzy i umiejętności z jakiegoś przedmiotu potrzeba uczniowi więcej czasu i zaangażowania. Na szczęście istnieją zajęcia uzupełniające. W ich trakcie nauczyciel, przy użyciu tego zeszytu ćwiczeń, może poświęcić ci dodatkową uwagę, raz jeszcze wytłumaczyć zagadnienie, które sprawia ci trudność, i pomóc w wykonaniu ciekawych zadań.

Taka nauka to sama przyjemność!

Helion
9788328366978

Opis

Wydawnictwo
Helion
Autor
Jolanta Pańczyk
Data premiery
2020
ISBN
9788328366978
Format
165x235
Stron
72
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)