• Nowość
Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8 - 1
  • Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8 - 1

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8

Helion
Wydawnictwo
Helion open_in_new
Autor
Jolanta Pańczyk open_in_new
Data wydania
2020
ISBN
9788328366978
Format
165x235
Stron
72
Okładka
miękka
Nr katalogowy
31950
19,01 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8
to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, które uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki.

Jak dobrze jest wiedzieć i umieć!

Człowiek uczy się całe życie. Najpierw, we wczesnym dzieciństwie, opanowuje trudną sztukę chodzenia i komunikacji z innymi, a także uczy się, co jest bezpieczne, a czego nie należy robić, bo może być dla niego zagrożeniem. Mały człowiek musi przyswoić wiele różnych umiejętności. Musi, ale też chce, bo dzieci z natury uczą się chętnie.

Potem człowiek rośnie i idzie do szkoły. Nauka w szkole nie zawsze idzie sprawnie. Szczególnie jeśli na opanowanie wiedzy i umiejętności z jakiegoś przedmiotu potrzeba uczniowi więcej czasu i zaangażowania. Na szczęście istnieją zajęcia uzupełniające. W ich trakcie nauczyciel, przy użyciu tego zeszytu ćwiczeń, może poświęcić ci dodatkową uwagę, raz jeszcze wytłumaczyć zagadnienie, które sprawia ci trudność, i pomóc w wykonaniu ciekawych zadań.

Taka nauka to sama przyjemność!

Zobacz także