Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3 (wydanie II) - 1 Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3 (wydanie II) - 1

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3 (wydanie II)

Helion

Indeks: 9788328366961

19,00 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
14x

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3 (wydanie II)
to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, które uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki.

Jak dobrze jest wiedzieć i umieć!

Na początku nic nie jest proste. Mówienie, chodzenie, kopanie piłki, jazda na rowerze - każdy z nas musiał się tego nauczyć. Słowo za słowem, krok po kroku, gest za gestem. Pierwsze próby kończą się zwykle niepowodzeniem, dopiero za drugim, trzecim albo dziesiątym razem małemu człowiekowi udaje się postawić samodzielnie krok, który daje mu ogromną satysfakcję.

Nauka polega na zrozumieniu i powtarzaniu. Uczymy się w różnym tempie. Jedni z nas szybciej biegali, inni mówili. Jednym łatwiej przychodzi zrozumienie matematyki, innym pisanie liter i składanie ich w zdania, a jeszcze inni wolą rysować. Na szczęście, o ile dużo się ćwiczy, można nauczyć się wszystkiego. Najlepiej w przyjemny sposób i z książką taką jak ta - pełną ciekawych zadań. Taka nauka to sama przyjemność!

Helion
9788328366961

Opis

Wydawnictwo
Helion
Autor
Jolanta Pańczyk
Data premiery
2020
ISBN
9788328366961
Format
165x235
Stron
72
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)