Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-6 - 1
  • Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-6 - 1

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-6

Wydawnictwo
Helion open_in_new
Autor
Jolanta Pańczyk open_in_new
Data wydania
2014
ISBN
9788324687534
Format
165x235
Stron
64
Okładka
miękka
Nr katalogowy
26763
18,86 zł
Brutto
Ilość

Ludzie są różni - jedni grubsi, inni chudsi, jedni bardzo wysocy, inni bardzo niscy. Jedni lubią matematykę, inni język polski, a niektórzy wolą zajęcia techniczne lub WF. Wiedzę i umiejętności z tych przedmiotów, które lubimy bardziej, łatwiej nam przyswoić. Z innymi przedmiotami czasem bywa trudniej. Nic się nie martw, razem coś na to poradzimy.

Kolorowy, pełen ciekawych zadań zeszyt ćwiczeń pomoże Ci lepiej nauczyć się tych rzeczy, które wymagają więcej Twojej uwagi. Usiądź zatem wygodnie, użyj kredek i flamastrów i z otwartą głową zacznij pięknie rysować, rozwiązywać zadania matematyczne, pisać i czytać. Taka nauka to sama radość.

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-6 to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, jakie uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Zobacz także