Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3 - 1
  • Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3 - 1

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3

Wydawnictwo
Helion open_in_new
Autor
Jolanta Pańczyk open_in_new
Data wydania
2014
ISBN
9788324687527
Format
165x235
Stron
72
Okładka
miękka
Nr katalogowy
26762
17,90 zł
Brutto
Ilość

Tagi:

Ludzie są różni - jedni grubsi, inni chudsi, jedni bardzo wysocy, inni bardzo niscy. Jedni wolą pisać, inni czytać, a są tacy, którzy kochają rysować. Tych przedmiotów, które lubimy, jest nam się łatwiej uczyć. Z innymi czasem bywa trudniej. Nic się nie martw, razem coś na to poradzimy.

Kolorowy, pełen ciekawych zadań zeszyt ćwiczeń pomoże Ci lepiej nauczyć się tych rzeczy, które wymagają więcej Twojej uwagi. Usiądź zatem wygodnie, użyj kredek i flamastrów i z otwartą głową zacznij pięknie rysować, rozwiązywać zadania matematyczne, pisać, czytać i bawić się w szkołę. Taka nauka to sama radość.

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3 to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, jakie uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Zobacz także