Logo pary. Syczki. Karty do utrwalania szeregu syczącego 4
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Logo pary. Syczki. Karty do utrwalania szeregu syczącego

„Logo pary” to karciana gra logopedyczna. Jej celem jest rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek szeregu syczącego s, c, z, dz.

29,90 zł Brutto

24,31 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Logo pary. Syczki. Karty do utrwalania szeregu syczącego

„Logo pary” to karciana gra logopedyczna. Jej celem jest rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek szeregu syczącego s, c, z, dz. Ponadto gra może poszerzyć słownik czynny i rozwój percepcji słuchowej.

Logo pary

skierowane są do logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców.

Syczki. Karty do utrwalania szeregu syczącego

Głoski szeregu syczącego, czyli s, c, z, dz sprawiają dzieciom dość duży problem. Podczas prawidłowej wymowy głoski s, która jest podstawą w całym szeregu, należy trzymać język za dolnymi zębami, zbliżyć do siebie zęby i rozciągnąć wargi jak do uśmiechu lub artykulacji głoski i. Gdy we współpracy z logopedą lub dzięki samodzielnej pracy głoski z tego szeregu zostaną wywołane, należy utrwalić je w mowie spontanicznej i właśnie temu służy ta gra.

Logo pary. Syczki. Karty do utrwalania szeregu syczącego

W opakowaniu znajduje się 26 kart. Na każdej z nich widnieje 6 elementów. Elementy, o których mowa, powtarzają się na kilku kartach i nie jest to błąd drukarski, tylko celowy zabieg. Każdy z graczy musi wykazać się refleksem, umiejętnością przyporządkowania słowa do obrazka i szybką (choć staranną) artykulacją spostrzeżonego elementu. Pomiędzy dwiema dowolnymi kartami jest zawsze tylko jeden wspólny element.

Logomotywa
5904280183192
5904280183192
Wydawnictwo
Logomotywa
Autor
Marta Nizio
Data premiery
2020
Format
85x85
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
32295
Wiek graczy
3+
Liczba graczy
2-4
Seria wydawnicza
Logo pary
Zobacz także
chat Komentarze (0)
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: