Logo pary. Ciszki. Karty do utrwalania szeregu ciszącego

Logomotywa

Indeks:

29,90 zł
Brutto

„Logo pary” to karciana gra logopedyczna. Jej celem jest rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek szeregu ciszącego ś, ć, ź, dź.

Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Logo pary. Ciszki. Karty do utrwalania szeregu ciszącego

„Logo pary” to karciana gra logopedyczna. Jej celem jest rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek szeregu ciszącego ś, ć, ź, dź. Ponadto gra może poszerzyć słownik czynny i rozwój percepcji słuchowej.

Logo pary

skierowane są do logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców.

Ciszki. Karty do utrwalania szeregu ciszącego

Głoski szeregu ciszącego, czyli ś, ć, ź, dź sprawiają dzieciom dość duży problem. Podczas prawidłowej wymowy głoski ś, która jest podstawą w całym szeregu, należy trzymać czubek języka za dolnymi zębami a jego środek unieść ku górze, zbliżyć do siebie zęby i lekko zaokrąglić usta. Gdy we współpracy z logopedą lub dzięki samodzielnej pracy głoski z tego szeregu zostaną wywołane, należy utrwalić je w mowie spontanicznej i właśnie temu służy ta gra.

Logo pary. Ciszki. Karty do utrwalania szeregu ciszącego

W opakowaniu znajduje się 29 kart. Na każdej z nich widnieje 6 elementów. Elementy, o których mowa, powtarzają się na kilku kartach i nie jest to błąd drukarski, tylko celowy zabieg. Każdy z graczy musi wykazać się refleksem, umiejętnością przyporządkowania słowa do obrazka i szybką (choć staranną) artykulacją spostrzeżonego elementu. Pomiędzy dwiema dowolnymi kartami jest zawsze tylko jeden wspólny element.

Logomotywa

Opis

Wydawnictwo
Logomotywa
Autor
Marta Nizio
Data premiery
2020
Format
85x85
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
32297
Wiek graczy
3+
Liczba graczy
2-4
Seria wydawnicza
Logo pary

Specyficzne kody

Produkty z serii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)