• -10%
Słucham i uczę się mówić. Sylaby i czasowniki - zestaw 2 części (2 książki + 2 CD) - 1 Słucham i uczę się mówić. Sylaby i czasowniki - zestaw 2 części (2 książki + 2 CD) - 1

Słucham i uczę się mówić. Sylaby i czasowniki - zestaw 2 części (2 książki + 2 CD)

Indeks:

46,00 zł
41,40 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
4x

Językowe ćwiczenia słuchowe przeznaczone są dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niezakończonym rozwojem mowy.
Nagranie przygotowane w profesjonalnym studio zostało tak przetworzone elektronicznie, by długość trwania spółgłosek była równa długości brzmienia samogłosek.
Do płytek dołączono ilustrowane książeczki. Pozwoli to na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.

Drugi etap to przygotowanie do słuchania, rozumienia i samodzielnego tworzenia zdań. Aby mogło w indywidualnym systemie komunikacji pojawić się zdanie niezbędne jest rozumienie i użycie czasownika. To właśnie czasownik otwiera drogę do pojawienia się gramatyki, bo to on wyznacza formę użycia odmienionego przez przypadki rzeczownika. Dziecko musi słuchać własnych realizacji językowych, aby mogło skutecznie uczyć się systemu językowego.

Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2x10 minutowe słuchanie nagrania, z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek.

Opis

Autor
Elżbieta Wianecka
Stron
2x24
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)