• -5%
Mimki budują zdania. Pomoc logopedyczna do terapii opóźnionego rozwoju mowy. Harmonia - edukacyjna.pl
  • Mimki budują zdania. Pomoc logopedyczna do terapii opóźnionego rozwoju mowy. Harmonia - edukacyjna.pl

Mimki budują zdania. Pomoc logopedyczna do terapii opóźnionego rozwoju mowy

Wydawnictwo
Harmonia open_in_new
Autor
Iweta Kozłowska open_in_new
Data wydania
2019
ISBN
9788380801479
Format
A4+A5
Stron
12+30 kart
Okładka
teczka
Nr katalogowy
31130
38,66 zł
36,72 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

„Mimki budują zdania” to wartościowa pomoc logopedyczna, która może zostać wykorzystana w programowaniu języka u dzieci z zaburzeniami mowy i komunikacji. Rodzina Mimków wprowadza dziecko w świat komunikacji językowej, umożliwiając rozwijanie poszczególnych kompetencji i sprawności językowych dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi.

Proponowane ćwiczenia nawiązują do znanych dzieciom przykładów oraz łączą następujące sfery istotne w integralnym rozwoju dziecka: ruch, słuch i wzrok. Mogą być zatem wykorzystane podczas nauki planowania wypowiedzi, budowania pierwszych zdań, rozumienia prostych pytań. Niniejsza publikacja jest interesującą propozycją mogącą posłużyć jako inspiracja w prowadzeniu oddziaływań terapeutycznych, mających na celu stymulowanie prawidłowego rozwoju mowy, w pracy z dziećmi, u których rozwój mowy przebiega nienormatywnie, zwłaszcza z opóźnionym rozwojem mowy o różnej etiologii.

Publikacja adresowana jest zarówno do specjalistów (logopedów, pedagogów specjalnych, terapeutów), jak i rodziców, którzy troszczą się o prawidłowy rozwój mowy dziecka.

Zobacz także