Left Banner

  • -12%

Mimki budują zdania. Pomoc logopedyczna do terapii opóźnionego rozwoju mowy

0 Opinia(e) 
29,04 zł Zniżka 12%
33,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

„Mimki budują zdania” to wartościowa pomoc logopedyczna, która może zostać wykorzystana w programowaniu języka u dzieci z zaburzeniami mowy i komunikacji. Rodzina Mimków wprowadza dziecko w świat komunikacji językowej, umożliwiając rozwijanie poszczególnych kompetencji i sprawności językowych dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi.

Proponowane ćwiczenia nawiązują do znanych dzieciom przykładów oraz łączą następujące sfery istotne w integralnym rozwoju dziecka: ruch, słuch i wzrok. Mogą być zatem wykorzystane podczas nauki planowania wypowiedzi, budowania pierwszych zdań, rozumienia prostych pytań. Niniejsza publikacja jest interesującą propozycją mogącą posłużyć jako inspiracja w prowadzeniu oddziaływań terapeutycznych, mających na celu stymulowanie prawidłowego rozwoju mowy, w pracy z dziećmi, u których rozwój mowy przebiega nienormatywnie, zwłaszcza z opóźnionym rozwojem mowy o różnej etiologii.

Publikacja adresowana jest zarówno do specjalistów (logopedów, pedagogów specjalnych, terapeutów), jak i rodziców, którzy troszczą się o prawidłowy rozwój mowy dziecka.

9788380801479

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Iweta Kozłowska
Data premiery
2019
ISBN
9788380801479
Format
A4+A5
Stron
12+30 kart
Okładka
teczka

Napisz swoją opinię

Mimki budują zdania. Pomoc logopedyczna do terapii opóźnionego rozwoju mowy

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: