Left Banner

  • -12%
uniLOGO 1 - zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów, terapeutów i nauczycieli (teczka + książka) - 1

uniLOGO 1 - zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów, terapeutów i nauczycieli (teczka + książka)

Kupionych: 18
36,52 zł Zniżka 12%
41,50 zł
Brutto
szt.

Na tę pozycję składa się teczka i książka. Teczka zawiera karty z ilustracjami do powielenia. Ogółem jest to blisko 300 rysunków, które można wykorzystać w dowolny sposób. Materiały są podzielone na: podstawowy zestaw obrazków, historyjkę obrazkową, labirynty, układanki, grę planszową i wycinanki. Rysunki zawierają się w trzech grupach tematycznych: cukiernia, ogród i piraci.

Przewodnik zawiera ponad 60 propozycji wykorzystania materiałów z teczki. Jest on dostosowany do terapii logopedycznej, ale po niewielkich zmianach te same zabawy można wykorzystać do innego rodzaju zajęć.

Wielką zaletą proponowanych materiałów są nieograniczone możliwości wykorzystania. Zabawy proponowane przez autorkę można przekształcać, dostosowując je do potrzeb dziecka, warto też wymyślać inne, nowe. Wśród proponowanych przez autorkę są liczne gry planszowe (z planszami układanymi z obrazków), gry manualne, układanki typu puzzle o różnym stopniu trudności, kolorowanki i wiele innych.

9788371343964

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Anna Lubner-Piskorska
Data premiery
2010
ISBN
9788371343964
Format
A4
Stron
100+48

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.