• -5%
Uczę się mówić z Fretką - część 3. Foka Mela - 1 Uczę się mówić z Fretką - część 3. Foka Mela - 1

Uczę się mówić z Fretką - część 3. Foka Mela

Indeks: 9788366224049

9,99 zł
9,49 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
5x

Książeczka "Foka Mela" to trzecia, a zarazem ostatnia część pierwszej serii "Uczę się mówić z Fretką", przeznaczonej dla dzieci, u których obserwuje się opóźniony rozwój mowy. Pozycja, podobnie jak dwie poprzednie, skierowana jest do logopedów, pedagogów, psychologów, terapeutów pedagogicznych oraz wszystkich tych, którym temat stymulacji rozwoju mowy nie jest obcy (w tym rodziców, którzy chcą pozytywnie wpływać na nabywanie mowy u ich dzieci).

Ilustracje w książeczce stanowią podstawę do ćwiczeń nazywania, rozumienia oraz do tworzenia dłuższych wypowiedzi. Wykorzystać ją można do wzbogacania słownika, nauki tworzenia dialogów, formułowania pytań, ćwiczeń artykulacyjnych, a także do rozwijania kompetencji językowej i komunikacyjnej. Książeczka może służyć też jako pomoc edukacyjna na początkowym etapie czytania, gdyż zawiera tylko proste wyrazy, złożone z sylab otwartych. Można ją stosować podczas pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym ze spektrum autyzmu.

Książeczka w przyjazny sposób wspiera rozwój mowy małych dzieci, a zwłaszcza tych, które - z różnych powodów - zaczynają mówić później od rówieśników. Pomaga zarówno rodzicom, jak i terapeutom stymulować sprawność językową. Zaletą pozycji jest użycie prostych wyrazów, złożonych z sylab otwartych, pisanych dużymi drukowanymi literami -co łagodnie wprowadza malucha w świat liter. Szczerze polecam książeczkę, czekając na jej kolejne części.
Dr Iwona Michalak-Widera

9788366224049

Opis

Wydawnictwo
Komlogo
Autor
Elżbieta Konopacka, Anna Rutkowska-Zielińska
Data premiery
2018
ISBN
9788366224049
Format
A5
Stron
18
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)