Left Banner

Uczę się mówić z Fretką - część 2. Koty - 1

Uczę się mówić z Fretką - część 2. Koty

Kupionych: 15
9,99 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Książeczka "Koty" to druga część serii "Uczę się mówić z Fretką", przeznaczonej dla dzieci, u których obserwuje się opóźniony rozwój mowy. Pozycja, podobnie jak poprzednia, skierowana jest do logopedów, pedagogów, psychologów, terapeutów pedagogicznych oraz wszystkich tych, którym temat stymulacji rozwoju mowy nie jest obcy (w tym rodziców, którzy chcą pozytywnie wpływać na nabywanie mowy u ich dzieci).

Ilustracje w książeczce stanowią podstawę do ćwiczeń nazywania, rozumienia oraz do tworzenia dłuższych wypowiedzi. Wykorzystać ją można do wzbogacania słownika, nauki tworzenia dialogów, formułowania pytań, ćwiczeń artykulacyjnych, a także do rozwijania kompetencji językowej i komunikacyjnej. Książeczka może służyć też jako pomoc edukacyjna na początkowym etapie czytania, gdyż zawiera tylko proste wyrazy, złożone z sylab otwartych. Można ją stosować podczas pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym ze spektrum autyzmu.

Książeczka w przyjazny sposób wspiera rozwój mowy małych dzieci, a zwłaszcza tych, które - z różnych powodów - zaczynają mówić później od rówieśników. Pomaga zarówno rodzicom, jak i terapeutom stymulować sprawność językową. Zaletą pozycji jest użycie prostych wyrazów, złożonych z sylab otwartych, pisanych dużymi drukowanymi literami -co łagodnie wprowadza malucha w świat liter. Szczerze polecam książeczkę, czekając na jej kolejne części.
Dr Iwona Michalak-Widera

9788366224032

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Komlogo
Autor
Elżbieta Konopacka, Anna Rutkowska-Zielińska
Data premiery
2018
ISBN
9788366224032
Format
A5
Stron
18
Okładka
miękka

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.