Left Banner

Left Banner

  • -10%
Kocham czytać - zeszyt 42. Jagoda i Janek w Zielonej Górze i Żaganiu - 1

Kocham czytać - zeszyt 42. Jagoda i Janek w Zielonej Górze i Żaganiu

8,91 zł Zniżka 10%
9,90 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Seria Jagoda i Janek w Polsce jest przeznaczona dla dzieci, które potrafią samodzielnie czytać, a także dla tych, ćwiczących umiejętność słuchania krótkich narracji i zapamiętywania najważniejszych informacji. Dzieci, które nauczyły się sztuki czytania razem z serią Kocham Czytać chętnie poznają nowe przygody swoich ulubionych bohaterów.

Książeczki pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a przede wszystkim wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty otwierają także wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą podejmować z dziećmi - ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi...

Obok znanych miejscowości pojawiają się tu małe miasteczka i wioski, co pozwoli dziecku dostrzec uroki najbliższych okolic i nauczy aktywnego oglądania świata. W opowiadaniach stawiane są też pytania, na które rodzice i dzieci muszą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w Internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Taka formuła czytania pokaże efektywne sposoby zdobywania informacji, nauczy współpracy, rozbudzi ciekawość dziecka i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Jagoda Cieszyńska
Data premiery
2017
Format
160x200
Stron
24
Okładka
miękka
Seria wydawnicza
Kocham Czytać

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kocham czytać - zeszyt 42. Jagoda i Janek w Zielonej Górze i Żaganiu

Napisz swoją opinię