• -8%
Gora - Gesty Obrazujące Ruchy Artykulatorów - 1 Gora - Gesty Obrazujące Ruchy Artykulatorów - 1

Gora - Gesty Obrazujące Ruchy Artykulatorów

Indeks: 9788377441244

19,90 zł
18,31 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
7x
Metoda Gestów Obrazujących Ruchy Artykulatorów (©GORA) powstała […] po to, aby wesprzeć terapię logopedyczną dzieci z zaburzoną kinestezją artykulacyjną, jako pomoc w rozwiązaniu problemów w czuciu ułożenia narządów artykulacyjnych. Gesty wizualizują wybrane cechy artykulacyjne głosek, co pozwala małym pacjentom przekładać prosty układ palców i ruchów dłoni na trudne do wykonania ruchy narządów artykulacyjnych.
Ze wstępu

Książka znajdzie bardzo wielu odbiorców wśród logopedów praktyków pracujących głównie z dziećmi, ale także z dorosłymi. Jest ona kierowana również do rodziców […], aby mogli oni stać się w pełni świadomymi partnerami specjalistów podczas prowadzonej terapii […]. Opanowane […] gesty będą […] wykorzystywane w warunkach domowych podczas ćwiczeń utrwalających daną umiejętność. [System] gestów GORA może być także pomocny w nauczaniu obcokrajowców języka polskiego.
Z recenzji dr Danuty Emiluty-Rozya

Uporządkowane i precyzyjnie opisane sposoby wizualizacji ruchów artykulacyjnych mogą pomóc logopedom, a także rodzicom i opiekunom w kształtowaniu prawidłowych wzorców wymowy u osób z zaburzeniami kinestezji artykulacyjnej i/lub kontroli słuchowej. […] Naturalność, prostota i przejrzystość metody GORA umożliwia jej zastosowanie w pracy z dziećmi i dorosłymi.
Z recenzji prof. UMCS i UWM, dr hab. Jolanty Panasiuk

9788377441244

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Gabriela Lorens, Aleksandra Karwowska, Izabela Więcek-Poborczyk
Data premiery
2017
ISBN
9788377441244
Format
B5
Stron
168
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: