Wibrator logopedyczny Z-Vibe - 1 Wibrator logopedyczny Z-Vibe - 1

Wibrator logopedyczny Z-Vibe

Indeks:

155,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Wibrator logopedyczny Z-vibe z elastomerową rączką - niezwykle uniwersalny i bardzo popularny na całym świecie produkt firmy amerykańskiej, specjalizującej się w tworzeniu pomocy logopedycznych.

DANE TECHNICZNE
Z-vibe jest wielkości długopisu, bardzo wygodnie się go trzyma. Wykonany jest z wysokiej jakości twardego i wytrzymałego tworzywa, z jakiego produkuje się narzędzia medyczne - elastomeru. Jest to wibrator logopedyczny o wysokiej częstotliwości - 7 000 cykli, jego cechą charakterystyczną jest niska amplituda - 0,03 mm. Zestaw zawiera szpatułkę PROBE, włącznik - pokrętło znajduje się u dołu narzędzia.

FUNKCJONALNA DWUSTRONNOŚĆ
Wibrator można wykorzystywać dwustronnie, nakręcając szpatułki z obydwu stron, wtedy szpatułka - głowica uruchamia wibrator poprzez przekręcenie w prawo. Dla przykładu, stosując szpatułkę probe do masażu środka języka np. dla głosek miękkich z drugiej strony możemy mieć nakręconą szpatułkę fine, którą będziemy prowadzić wzdłuż bruzdy środkowej dla kształcenia właściwego wybrzuszania.

POPULARNOŚĆ
Wibrator logopedyczny Z-vibe jest narzędziem chętnie stosowanym przez specjalistów terapii mowy na całym świecie. Znajduje się w wielu protokołach diagnostycznych i terapeutycznych, między innymi w metodologii terapeutów z TALK TOOLS!

PRODUKCJA: USA

ZASILANIE: patentowa bardzo wytrzymała specjalna bateria do Z-vibe (można ją zakupić tylko w sklepach z produktami firmowymi).

WYRÓB MEDYCZNY

Opis

Wydawnictwo
PJ Therapeutic
Autor
-

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)