• -10%
Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych - część 2. Jak rozmawiać z ludźmi? - 1 Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych - część 2. Jak rozmawiać z ludźmi? - 1

Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych - część 2. Jak rozmawiać z ludźmi?

Indeks:

22,90 zł
20,61 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
6x

Każda interakcja językowa wymaga od mówiących wiedzy nie tylko o systemie językowym (kompetencji językowej), a jej efekt nie wiąże się jedynie z umiejętnością budowania wypowiedzi poprawnej językowo (sprawności systemowej).

W przypadku, kiedy sprawności komunikacyjne nie wykształcają się lub ulegają zakłóceniu, terapia logopedyczna ukierunkowana jest na doskonalenie umiejętności w stosowaniu społecznych, sytuacyjnych i pragmatycznych reguł w zachowaniach językowych. I temu właśnie ma służyć prezentowany tu zestaw ćwiczeń.

Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych przeznaczone są do terapii młodzieży i dorosłych, u których występują trudności w komunikowaniu się. Chodzi przede wszystkim o osoby ze zdiagnozowaną: pragnozją, zespołem czołowym, oligofazją, niedosłuchem lub objawami zaburzeń ze spektrum autyzmu. Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych podzielone są na osobne części, z których każda zawiera zestawy ćwiczeń przeznaczonych do usprawniania poszczególnych aspektów kompetencji komunikacyjnej.

Książka należy do serii "Logopedia w praktyce" pod redakcją naukową prof. Jolanty Panasiuk.

Opis

Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Jolanta Panasiuk (pod red.)
Data premiery
2016
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: