Terapia językowa dzieci i dorosłych. Łączenie wyrazów w zdania

Indeks: 9788389807038

65,00 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
10x
"Łączenie wyrazów w zdania" to zestaw pomocy do nauki budowania prostych zdań oraz rozbudowywania grupy podmiotu i dopełnienia. Ćwiczenia oparte są na czterech prostych zdaniach, do których dołącza się nowe wyrazy, by w ten sposób, stopniowo konstruować rozbudowane zdania.

Pomoc kształtuje umiejętność zadawania pytań do poszczególnych wyrazów w zdaniu lub zadawania pytań do tego, co widzimy na obrazku. Konstrukcja ćwiczeń wspiera mówienie (zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi).

W ćwiczeniach zastosowano również materiał obrazkowy - każdy człon różnicujący i rozbudowujący zdanie jest zilustrowany, dlatego też pomoc nadaje się zarówno dla małych dzieci, jak i dla starszych osób uczących się języka polskiego (jako obcego, jako odziedziczonego, jako utraconego - w afazji).

Zestaw przeznaczony jest dla osób dorosłych z afazją, dla dzieci z afazją i alalią, dla wszystkich pracujących nad rozbudową systemu języka polskiego: niesłyszących, dzieci autystycznych i z Zespołem Aspergera, uczących się języka polskiego jako obcego lub dla dwujęzycznych.

Zestaw zawiera:

  • 15 dużych tabel
  • duże, czytelne etykiety z napisami i obrazkami

Dla lepszego komfortu pracy terapeutycznej zastosowano karty powlekane folią matową. Czytelne - wyraziste - bez refleksów świetlnych!

9788389807038

Opis

Wydawnictwo
WIR
Autor
Elżbieta Ławczys
Data premiery
2016
ISBN
9788389807038
Okładka
teczka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)