Left Banner

Kocham czytać - zeszyt 36. Jagoda i Janek w Białymstoku i Mikołajkach - 1

Kocham czytać - zeszyt 36. Jagoda i Janek w Białymstoku i Mikołajkach

0 Opinia(e) 
11,50 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Seria Jagoda i Janek w Polsce jest przeznaczona dla dzieci, które potrafią samodzielnie czytać, a także dla tych, ćwiczących umiejętność słuchania krótkich narracji i zapamiętywania najważniejszych informacji. Dzieci, które nauczyły się sztuki czytania razem z serią Kocham Czytać chętnie poznają nowe przygody swoich ulubionych bohaterów.

Książeczki pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a przede wszystkim wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty otwierają także wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą podejmować z dziećmi - ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi...

Obok znanych miejscowości pojawiają się tu małe miasteczka i wioski, co pozwoli dziecku dostrzec uroki najbliższych okolic i nauczy aktywnego oglądania świata. W opowiadaniach stawiane są też pytania, na które rodzice i dzieci muszą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w Internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Taka formuła czytania pokaże efektywne sposoby zdobywania informacji, nauczy współpracy, rozbudzi ciekawość dziecka i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

978-83-63590-56-7

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Jagoda Cieszyńska
Data premiery
2015
ISBN
978-83-63590-56-7
Format
160x200
Stron
24
Okładka
miękka
Seria wydawnicza
Kocham Czytać

Napisz swoją opinię

Kocham czytać - zeszyt 36. Jagoda i Janek w Białymstoku i Mikołajkach

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej kategorii: