• -8%
Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym - 1 Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym - 1

Językiem malowane. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym

Indeks: 9788371346958

13,00 zł
11,96 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x
Precyzyjne ruchy języka i warg są warunkiem poprawnej wymowy. Dlatego ćwiczenia artykulacyjne powinny być prowadzone ze wszystkimi dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nie można przy tym zapominać, że przesuwa się w dół granica wieku pierwszoklasisty. Należy dołożyć wszelkich starań, aby dziecko mogło jak najszybciej poradzić sobie z istniejącymi trudnościami. Zgodnie ze znaną zasadą mówiącą, iż lepiej zapobiegać, niż leczyć, warto jak najwcześniej rozpocząć pracę nad poprawną wymową dziecka, usprawniając jego artykulatory, pracując nad dobrą dykcją i właściwym sposobem oddychania. Jednym słowem, kształcąc małego dobrego mówcę. Nie muszą to przecież być żmudne i długie ćwiczenia przed lustrem. W domu rodzice, a w przedszkolu nauczyciele mogą zaprosić dziecko do wspólnej zabawy.

Książka "Językiem malowane" zawiera ponad 40 ćwiczeń artykulacyjnych i oddechowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na każdej stronie znajduje się duży obrazek do pokolorowania, związane z nim ćwiczenie logopedyczne, a także ciekawostki na temat tego, co zostało przedstawione na ilustracji.

9788371346958

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Katarzyna Kubach-Pryczkowska
Data premiery
2014
ISBN
9788371346958
Format
A4
Stron
52
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)