Left Banner

Rozwój mowy dziecka w świetle integracji sensomotorycznej - 1

Rozwój mowy dziecka w świetle integracji sensomotorycznej

0 Opinia(e) 
60,00 zł
Brutto
Continuo
szt.

Rozwój mowy dziecka w świetle integracji sensomotorycznej

Książka „Rozwój mowy dziecka w świetle integracji sensomotorycznej” napisana przez Swietłanę Masgutową i Annę Regner wychodzi naprzeciw programom obecnie realizowanym w Polsce, związanym z wczesną, wielospecjalistyczną, kompleksową, skoordynowaną pomocą dziecku zagrożonemu niepełnosprawnością i jego rodzinie.

Książka podzielona jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej przedstawione zostały podstawy anatomii, funkcji, dynamiki oraz uwarunkowań związanych z rozwojem mowy dziecka. W części praktycznej wyczerpująco zostały przedstawione problemy postępowania rehabilitacyjno-stymulującego w zapobieganiu, jak i leczeniu zaburzeń rozwoju mowy dziecka. Bogato ilustrowane ćwiczenia ułatwią stosowanie proponowanej terapii zarówno rodzicom, jak i terapeutom.

Autorki książki proponują nowe ujęcie koncepcji wczesnego diagnozowania i ćwiczeń usprawniających, z zastosowaniem nieinwazyjnej stymulacji rozwoju, uwzględniając strukturę oraz pierwotną motorykę układu ustno-twarzowego. Książka skierowana jest nie tylko do środowiska akademickiego, ale również praktykujących logopedów, rehabilitantów, lekarzy i fizjoterapeutów, a także członków rodzin, na których spada ciężar opieki domowej.

Continuo
9788389370389

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Continuo
Autor
Swietłana Masgutowa, Anna Regner
Data premiery
2009
ISBN
9788389370389
Format
A4
Stron
168
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

Rozwój mowy dziecka w świetle integracji sensomotorycznej

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej kategorii: