Left Banner

 1. Sprzedawca umożliwia Klientowi wybór następujących sposobów dostawy:
  1. przesyłka pocztowa "Pocztex 48"
  2. odbiór osobisty zamówionego Produktu pod adresem Sprzedawcy: ul. Leona Petrażyckiego 106, 30-399 Kraków.
 2. Koszty przesyłek na terenie Polski wynoszą:

  Sposób i przewidywany
  czas dostawy
  Forma płatności Całkowity koszt dostawy
  wartość zamówienia koszt dostawy
  Inpost paczkomaty

  dostawa zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych
  Płatność przelewem
  (przelewem elektronicznym)
  powyżej 120.00 zł
  120.00 zł i mniej
  0 zł
  10.00 zł
  Kurier Inpost

  dostawa zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych
  Płatność przy odbiorze powyżej 120.00 zł
  120.00 zł i mniej
  0 zł
  12.00 zł
 3. Bezpłatny jest osobisty odbiór przez Klienta zamówionego Produktu.
 4. Dostawa Produktu/Produktów o wartości powyżej 120.00 zł jest bezpłatna.
 5. Koszty dostawy Produktów do miejsc znajdujących się poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej ustalane są indywidualnie.
 6. Termin dostawy Produktu wynosi od 3 do 14 dni roboczych i początek jego biegu liczony jest w następujący sposób:
  1. w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu płatności w formie przelewu bankowego na rachunek bankowy Sprzedawcy - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy;
  2. w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu zapłaty w formie gotówkowej za pobraniem w chwili odbioru przesyłki - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 7. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego zamówionego Produktu Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie od 3 do 14 dni roboczych, a początek biegu tego terminu jest liczony w następujący sposób:
  1. w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu płatności w formie przelewu bankowego na rachunek bankowy Sprzedawcy - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy;
  2. w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu zapłaty w formie gotówkowej za pobraniem w chwili odbioru osobistego Produktu przez Klienta - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
   O gotowości do odbioru osobistego zamówionego Produktu Sprzedawca dodatkowo poinformuje Kupującego poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres wskazany w Zamówieniu. W takim przypadku Klient jest zobowiązany do odbioru zamówionego Produktu w terminie do 7 dni od dnia otrzymania powyższej wiadomości e-mailowej od Sprzedawcy.
 8. Sprzedawca umożliwia Klientowi dokonanie wyboru następujących sposobów płatności za zamówione Produkty:
  1. płatność przelewem bankowym przed wysłaniem zamówionego Produktu (przedpłata) na rachunek bankowy Sprzedawcy numer 27 1140 2004 0000 3002 3111 0525;
  2. płatność gotówką za pobraniem w chwili odbioru przesyłki na terenie Polski lub w chwili odbioru osobistego Produktu przez Klienta.
 9. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za zamówiony Produkt w formie przelewu bankowego Klient jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 14 dni od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia.
 10. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za zamówiony Produkt w formie gotówki za pobraniem w chwili odbioru przesyłki lub odbioru osobistego Produktu przez Klienta, Klient jest zobowiązany dokonać zapłaty w momencie odbioru przesyłki lub Produktu.