Specjalista radzi
Kiedy kilka tygodni temu uruchamialiśmy na tej stronie zupełnie nowy dział zatytułowany "Specjalista radzi", zapowiadaliśmy, że co jakiś czas będziemy zamieszczać w nim wartościowe materiały dotyczące rozwoju i edukacji dzieci, przygotowane przez współpracujących z nami specjalistów. Jako księgarnia specjalistyczna chcemy w ten sposób wspierać Państwa jako rodziców, nauczycieli i terapeutów. I mamy nadzieję, że zaglądają tu Państwo w poszukiwaniu odpowiedzi na różne pytania związane z rozwojem, wychowaniem i edukacją dzieci. 
Jako pierwszy opublikowany został cykl artykułów pod wspólnym tytułem "Krok po kroku...mówię!", którego autorką jest Katarzyna Knopik, pedagog, logopeda, specjalista terapii ręki, autorka logopedycznego bloga LoogoMOWA. Artykuły te przedstawiają rozwój mowy dziecka w kolejnych latach od urodzenia aż do ukończenia 5. roku życia. 
Dziś z przyjemnością zapraszamy do lektury nowego artykułu, rozpoczynającego następny cykl publikacji pod hasłem "Mamo, patrz jak się rozwijam!". Artykuły te zostały napisane we współpracy z naszą księgarnią już kilka lat temu przez Magdalenę Rybkę. Jest ona logopedą i specjalistą terapii ręki, prowadzi własny gabinet logopedyczny, pisze znanego bloga Logopedarybka. Teraz artykuły te zostały odświeżone, poprawione i uzupełnione o nowe treści. Autorka omawia w nich wszystkie aspekty rozwoju dziecka, podpowiada, jak ćwiczyć i wspierać dziecko, aby poszczególne strefy rozwijały się prawidłowo. Artykuł pierwszy dotyczy analizy wzrokowej. Kolejne będziemy publikować sukcesywnie. Zapraszamy do lektury.:-) 

Komentarze ()