Aktualności

Specjalista radzi. Wymawiam poprawnie!

Przez ostatnie miesiące publikowaliśmy artykuły i materiały przygotowane przez specjalistów z zakresu logopedii, edukacji, szeroko rozumianej terapii.

label
perm_identity
remove_red_eye 60 odsłony

Węzły matematyki. Klasy 4-6

Matematyka to dla większości uczniów przedmiot niezwykle trudny. A tak naprawdę jest łatwa, jeśli zostanie dzieciom odpowiednio wytłumaczona.

label
perm_identity
remove_red_eye 221 odsłony

Gry i zabawy znane i lubiane - Epideixis

Mamy dla Państwa bardzo ciekawą pierwszą tegoroczną nowość z wydawnictwa Epideixis. Całkiem nowa seria 4 praktycznych przewodników dla nauczycieli, pedagogów i rodziców, zatytułowana „Gry i zabawy znane i lubiane”.

label
perm_identity
remove_red_eye 417 odsłony

Specjalista radzi. Mała motoryka - nowy wpis

Razem z Wydawnictwem Epideixis zapraszam Was na kolejny artykuł w naszym cyklu, w którym porozmawiamy o małej motoryce. Tradycyjnie już wybraliśmy kilka pomocy dydaktycznych, które według nas świetnie sprawdzą się w ćwiczeniach małej motoryki. Zapraszam do lektury!

label
perm_identity
remove_red_eye 222 odsłony

Sylabowe potyczki - Nowe PUS-y

No i mamy nowe książeczki z serii PUS Wydawnictwa Epideixis. Sylabowe potyczki z serii PUS. Zapraszamy do obejrzenia.

label
remove_red_eye 318 odsłony

Specjalista radzi

Kiedy kilka tygodni temu uruchamialiśmy na tej stronie zupełnie nowy dział zatytułowany "Specjalista radzi", zapowiadaliśmy, że co jakiś czas będziemy zamieszczać w nim wartościowe materiały dotyczące rozwoju i edukacji dzieci, przygotowane przez współpracujących z nami specjalistów.

label
perm_identity
remove_red_eye 139 odsłony