Aktualności

Dzień Dziecka. Prezenty poruszające wyobraźnię do -50%

Jak co roku Edukacyjna.pl nie zapomina o najmłodszych i ich święcie. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą księgarni i skorzystania z dużych rabatów cenowych na książeczki i gry dla dzieci.

label
perm_identity
remove_red_eye 56 odsłony

Nowości z wydawnictwa Harmonia

Wydawnictwo Harmonia po raz kolejny wyszło na przeciw oczekiwaniom czytelników i serwuje wiele "pysznych" nowości :-) Zarówno rodzic, pedagog, jak i terapeuta znajdzie wartościowe pozycje, które mogą być odpowiedzią na aktualne wyzwania.

label
perm_identity
remove_red_eye 140 odsłony

Bliżej Autyzmu

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Księgarnia Edukacyjna.pl włącza się w akcję propagowania solidarności z osobami, które postrzegają świat inaczej.

label
perm_identity
remove_red_eye 112 odsłony

Specjalista radzi. Wymawiam poprawnie!

Przez ostatnie miesiące publikowaliśmy artykuły i materiały przygotowane przez specjalistów z zakresu logopedii, edukacji, szeroko rozumianej terapii.

label
perm_identity
remove_red_eye 131 odsłony

Węzły matematyki. Klasy 4-6

Matematyka to dla większości uczniów przedmiot niezwykle trudny. A tak naprawdę jest łatwa, jeśli zostanie dzieciom odpowiednio wytłumaczona.

label
perm_identity
remove_red_eye 273 odsłony

Gry i zabawy znane i lubiane - Epideixis

Mamy dla Państwa bardzo ciekawą pierwszą tegoroczną nowość z wydawnictwa Epideixis. Całkiem nowa seria 4 praktycznych przewodników dla nauczycieli, pedagogów i rodziców, zatytułowana „Gry i zabawy znane i lubiane”.

label
perm_identity
remove_red_eye 612 odsłony