Zazdrość i wyścigi żółwi. Poznaj mądrość kryjącą się w zazdrości - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Zazdrość i wyścigi żółwi. Poznaj mądrość kryjącą się w zazdrości

Zazdrość i wyścigi żółwi. Poznaj mądrość kryjącą się w zazdrości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje. Poprzednie wydanie książki...

29,90 zł Brutto

28,48 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty
Zazdrość i wyścigi żółwi. Poznaj mądrość kryjącą się w zazdrości. Zabawy i ćwiczenia pomagające zrozumieć i oswoić emocje.

Poprzednie wydanie książki ukazało się pod tytułem: "Bawian, Cudanna i pułapki zazdrości".

"Zazdrość i wyścigi żółwi" opowiada o korzyściach, jakie możemy odnieść, gdy rozumiemy, co mówi nam odczuwana zazdrość, a także o tym, co się dzieje, gdy uczucie to zaczyna przysłaniać wszystko i wszystkich. Książka zawiera "Instrukcję obsługi zazdrości", w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi.

Kolejne bajki z serii przedstawiają smutek, strach, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi - pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej.

Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat.

9788360577981
9788360577981
9788360577981
Wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor
Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska
Data premiery
2014
ISBN
9788360577981
Format
B5
Stron
56
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)